Наталя&Костя

Теплі літні сонячні позаду. Попереду осіння львівська погода з її дощами та вологою прохолодою, що часом пробирає до кісток. Але тобе це не лякає, коли поруч кохана людина, на плече якої можна завжди опертись і зігрітися її теплом.

Костя&Наталя

смотреть

Юля&Aндрій

Тарас&Галина

Спокійні і турботливі, вони ніби створені один для одного...

Юра&Таня

Коли розумієш один одного з півслова

Вадим&Оля

Весілля в буковинському стилі

Олександр&Марія

той щасливий випадок для весільного фотографа, коли наречений - справжній український козак, а наречена, в минулому модель, подібна на італійську кіноакторку, бо тоді весільна зйомка - це просто суцільне задоволення

Ірина&Богдан

на фоні старовинного замку, який має свою історію та може багато чого розповісти, цікаво спостерігати зародження іншої, нової історії - історії кохання двох люблячих сердець

Роман&Оля

Вони познайомились у Польщі під час навчання. Він - з Харківщини, історик за фахом, вже рік, як захистив докторську. Вона - зі Львова, пише п"єси... Весілля такої пари, ясна річ, нестандартне. Прогулянка в дощ по житньому полі. Фотосесія під спів дружок і звуки фортепіано (це дружби такі талановиті). Концерт квартету бандуристок на забаві - це наречена з коліжанками (серед гостей - керівник цього квартету). А ще - велика кількість книг. Це гості в подарунок приносять не квіти - а книги. Такі весілля надовго затримуються в пам"яті.

Олександр&Oля

Є люди, які не стараються комусь подобатись та бути милими. Просто такими вони є в житті. Оля та Сашко - звичайна пара закоханих молодих людей, люди, з якими легко.

Богдан&Марта

Той особливий осінній день мав би бути сонячним і радувати око золотавим листям. Так Марта з Богданом, вибираючи весільну дату, планували собі. Так, як правило, в жовтні і буває. Але не цього разу. Зранку було холодно і падав дощ... Але зараз, переглядаючи фото з весілля, впадає в око лише той драйвовий настрій, який панував протягом цілого дня. P.S. після зйомок під дощем при темп.+6 ніхто навіть не застудився)))