J&A

Ірина&Богдан

на фоні старовинного замку, який має свою історію та може багато чого розповісти, цікаво спостерігати зародження іншої, нової історії - історії кохання двох люблячих сердець

Tanya&Yura

Коли розумієш один одного з півслова

Olga&Vadym

Весілля в буковинському стилі

Maryа&Oleksandr

той щасливий випадок для весільного фотографа, коли наречений - справжній український козак, а наречена, в минулому модель, подібна на італійську кіноакторку, бо тоді весільна зйомка - це просто суцільне задоволення

Olga&Roman

Вони познайомились у Польщі під час навчання. Він - з Харківщини, історик за фахом, вже рік, як захистив докторську. Вона - зі Львова, пише п"єси... Весілля такої пари, ясна річ, нестандартне. Прогулянка в дощ по житньому полі. Фотосесія під спів дружок і звуки фортепіано (це дружби такі талановиті). Концерт квартету бандуристок на забаві - це наречена з коліжанками (серед гостей - керівник цього квартету). А ще - велика кількість книг. Це гості в подарунок приносять не квіти - а книги. Такі весілля надовго затримуються в пам"яті.

Olga&Oleksandr

Є люди, які не стараються комусь подобатись та бути милими. Просто такими вони є в житті. Оля та Сашко - звичайна пара закоханих молодих людей, люди, з якими легко.

Marta&Bogdan

Той особливий осінній день мав би бути сонячним і радувати око золотавим листям. Так Марта з Богданом, вибираючи весільну дату, планували собі. Так, як правило, в жовтні і буває. Але не цього разу. Зранку було холодно і падав дощ... Але зараз, переглядаючи фото з весілля, впадає в око лише той драйвовий настрій, який панував протягом цілого дня. P.S. після зйомок під дощем при темп.+6 ніхто навіть не застудився)))